Nabídka služeb

Webové stránky

Kvalitní webovky nejsou na počkání, to je pravda, záleží na mnoha faktorech (náročnost, obsahová stránka, složitost aj.) ale společně to určitě zvládneme!

Vaše představa, moje vášeň - tvorba stránek mě vždy lákala. Na každém projektu si dám záležet a nechám kousek sebe. Můžete mít přesná specifika a nebo to nechat na mně.

Každý zákazník má jiné požadavky, někdo chce web obsáhlejší a někdo pouze informativní. 

Grafické návrhy

Pěkná grafika je klíčem k úspěchu! Zaujme každého potenciálně nového zákazníka.

Při tvorbě grafiky je důležité si pohlídat spoustu faktorů, aby vypadala reprezentativně a splnila svůj účel. Logo musí být jednoduché, originální a jasně vypovídat o tom, čemu se věnujete.

Rozhodně je třeba dbát i na správný formát. Loga se zpravidla tvoří ve vektorech pro jejich škálovatelnost a flexibilitu.

Rezervační systémy

Zjednodušit papírování snad ani víc nejde. Rezervační systém implementovaný do Vašich stránek se postará o vše.

Stránky už buď můžete mít a nebo je můžeme vytvořit, implementuji rezervační systém jak do již vytvořených stránek tak do těch nových - vše zařídím.

Skvěle se hodí na pořádání kurzů pro děti či dospěláky. Využití ale má mnoho - klidně i on-line doučování, rezervace určité místo a čas - cokoliv...

Malé a střední
e-shopy

Věnuji se tvorbě e-shopu s ohledem na vaše jedinečné potřeby. Každý prvek je pečlivě navržen tak, aby odrážel charakter a cíle vašeho podnikání. Společně vytvoříme prostředí, které láká nové zákazníky.

Pomůžu Vám vytvořit moderní e-shop, který nejen osloví, ale také vám pomůže dosáhnout úspěchu online.

E-maily na vlastní doméně

Mít e-mail pod svojí doménou je hračka.

Budete se profesionálně prezentovat před zákazníky a tímto krokem na ně zapůsobíte jako profesionální společnost a zviditelníte své jméno či značku.

Samozřejmě také budou zákazníci těmto mailům více věnovat pozorost a hlavně důvěřovat.

Mailovou službu na vlastní doméně společně zařídíme a to i bez webových stránek, tak neváhejte!

Vybrali jste si z nabídky služeb?

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA